O NÁS

O NÁS

21/12/10
Studio Fascinace vziklo v roce 2011 a orientuje se na pohybové aktivity pro všechny věkové skupiny. Nabízíme jak populární aktivity jako jsou ZUMBA, YOGA, PILATES, ale i FLOWTONIC, FITBALL a třeba i BALET pro děti. Věnujeme se i cvičení pro seniory.

Cílem našeho projektu je spokojenost a nalezení smysluplného trávení volného času.

U nás si přijdou na své všichni od 3 do 100 let. Je to možné. Lepší než trávit čas návštěvou obchodních center je přijít si zacvičit, odreagovat se, relaxovat a to vše s cílem pobavit se, objevit nové přátele, udržet se v kondici a případně redukovat váhu. Jsme tu abychom vám zprostředkovali tuto možnost. Maminky, otcové, babičky i dědové, nevíte co s dětmi když si chcete zacvičit? Náš projekt na to myslí. Děti mohou během vaší pohybové aktivity, ať už je to Zumba, Bosu, Pilates, fitball, flowtonic posilovací cvičení pro těhotné, seniory, posílení pánevního dna nebo relaxovat při masáži, mohou se vaše děti i s kamarády, zabavit se cvičením, angličtinou s tancem nebo v dramatickém kroužku.

Instruktoři

Mgr.Tereza N. Semrádová Dis.

Pilates, fitbalet, portdebras, dancejoga atd.

Tělesnému pohybu se věnuji již od dětství, kdy jsem se začala věnovat baletu.
Později se z koníčka stalo studium na baletní konzervatoři.
Když však po škole měla začít moje baletní kariéra, tak moje tělo řeklo, že baletu již bylo
dost a bohužel jsem s ním musela přestat. Začala jsem hledat způsoby, jak mohu své
tělo dát opět do pořádku.

Více
<span>Mgr.</span>Tereza N. Semrádová <span>Dis.</span>

Bc. Jana Uhlíková

pilates, zdravá záda, fyzioterapie,...

Pohyb a aktivní trávení volného času mě baví a přináší mi radost a pohodu. Jako aktivní sportovec a zároveň studentka fyzioterapie si ale také uvědomuji, že tělo potřebuje kompenzaci, učit správnému pohybu, aktivní odpočinek a v neposlední řadě také změnu naučeného stereotypu pohybu, chůze, sedu, stoje. To vše pro to, aby správně fungovalo, abychom předcházeli bolestem jakéhokoli původu a mohli jsme si naplno užívat aktivně každý den.

Lucie Dědičová

pilates, portdebras,...

Pevně věřím, že lidem na lekcích dávám kousek ze sebe, nejen samotnou lekci, ale také úsměv a projev toho, že mám opravdu zájem na tom, aby cíl lekce, ať jde o dynamickou či pomalou formu, byl naplněn, abychom se zasmáli u cvičení, ale zároveň odvedli nějakou práci, ze které máme radost.

Lucie Ledvinová

Zumba, BodyForm

ZUMBU předčvičuji 2 roky a ZUMBU prostě miluji, jelikož je to jediné cvičení, kdy nevnímám svět ani to, že fyzicky cvičím. Navíc ZUMBA má tu výhodu, že spálí kalorie z mé závislosti na burských oříšcích! Takže zvu všechny závisláky nebo ty, co se jen rádi hýbou na moje pravidelné hodiny.

Monika Šmídová

FITBALET, JAZZDANCE,...

Monika je profesionální balet a choreografka, tanci se věnuje od svého dětství, nejprve baletní školičkou, poté vystudovala baletní konzervatoř a své studiu završila úspěšně na Vysoké škole AMU.

 Dárkové poukazy 

Zakupte Vašim nejbližším dárkové poukazy na naše služby. Z nabídky si vybere opravdu každý. Možná i platba převodem a dárkový poukaz Vám zašleme na e-mail. Nemusíte vybírat na co přesně zakoupíte poukaz, stačí zakoupit dárkový poukaz ve Vámi stanovené výši a obdarovaný si sám vybere na co chce poukaz uplatnit.

 • Dárkový poukaz na skupinové lekce
 • Dárkový poukaz na individuální cvičení
 • Dárkový poukaz na masáže
 • Dárkový poukaz na výživové poradenství
 • Dárkový poukaz na permanentní make-up

Případné dotazy volejte na +420 777 101 011 nebo pište na info@studiofascinace.cz

 Členství ve studiu Fascinace 

jak se stát členem?

Při své návštěve ve studiu stačí požádat o členskou kartičku. Tu dostanete za vratnou zálohu 50 Kč a vyplnění přihlášky o členství. Po té už stačí využívat všech výhod našeho členství.

výhody členství:

Zlevněné vstupy na lekce, workshopy a přednášky, které pořádáme. Zajímavé ceny do našich lázní, informace o masážích a lázních naleznete zde. Snadnější možnost do přihlašování na lekce. Slevy u našich partnerů.

jdete k nám poprvé?

Stačí si rezervovat lekci
pomocí rezervačního formuláře

rezervovat
1367Aktivních členů
26Pravidelných kurzů
12Profesionálních instruktorů
10Druhů masáží

 Napsali o nás 

 Tyršův dům 

Tyršův dům

Komise pro vybudování sokolského domu vznikla při České obci sokolské již v roce 1910. Když vypukla 1. světová válka v roce 1914, zakázaly úřadu v Rakousko – Uhersku 23. 11. 1918 Českou obec sokolskou a rozpustili ji. Sokolové totiž sympatizovali se Srby a s Rusy. Po válce nabídla pražská obec sokolům Michnův palác a 26. 9. 1922 byl majetek jako sokolský zapsán do pozemkových knih. Společně s prof. Vojtěchem Birnbaumem podílel se na průzkumu rozpadajících se objektů i další významný historik Zdeněk Wirth. Stavitelské práce svěřil architekt Frant. Krásný firmě Čeňka Gregora a Frant. Beránka.
Základní kameny k novostavbě získali sokolové z Řípu, z Lysé hory, z Radhoště, z Kriváně, z Triglavu, z Černigu. Položeny byly 28. Října 1923 a již 24. 5. 1925 byl Tyršův dům slavnostně otevřen k VIII. všesokolskému sletu v roce 1926.
Novostavby vznikaly za severním křídlem kolmo k hlavnímu traktu Michnova paláce a byly účelně spojovány se starou budovou. Vznikla tělocvična se dvěma sály a nad ní ubytovna se 60 lůžky pro posluchače cvičitelské školy, v přilehlých místnostech pak prostory pro odpočinek, sprchy, umývárny a pod sálem bazén se svažitým dnem od 1,5 do 3,5 m, jídelny, studovny, přednáškový sál a letní cvičiště 60 x 100 m.
V roce 1924 přijali představitelé ČOS návrh na úpravu Sokolského domova a zřízení restaurace Stará zbrojnice. Akademický sochař Jaroslav Brůha vyhrál soutěž na výzdobu tělocvičny. Vznikly i byty pro strojníka, správce, domovníka, ve 2. patře byl dokonce pronajat prostorný byt francouzskému obchodnímu atašé panu Le Blancovi.
Během roku 1924 stěhovala již ČOS do nového objektu materiály z Karlovy ulice, do di arkádového dvora byla vsazena Tyršova pamětní deska z kamene Oetzu, kde tragicky zahynul. Ihned byla připravována k otevření Karáskova galerie, umělecká sbírka, kterou sokolům daroval a až do své smrti sám spravoval Jiří Karásek ze Lvovic.

Dr. Miroslav Tyrš

Patří k hlavním zakladatelům Sokola, stal se tvůrcem tělovýchovné soustavy, vystupoval rovněž jako politik, estetik a historik umění, na Karlově univerzitě získal doktorát z filozofie, později byl jmenován univerzitním profesorem.

Mladý Tyrš vůbec nebyl atlet, ale hubený a slabý chlapec, kterému lékař doporučil léčbu tělocvikem. Tyrš ve cvičení našel hlubší smysl, jaký mělo cvičení zcela jistě ještě v antice. Obdivoval starořecké kalokagathie – harmonický rozvoj těla i ducha, uplatňoval tuto myšlenku v programu Sokola. Prostudoval rozlišné tělovýchovné systémy, sám se stal od roku 1855 cvičitelem v tělovýchovném ústavu. Tyrš prosazoval olympijskou myšlenku už od roku 1869, o čtvrt století dříve než Coubertin. V letech 1859 – 1860 působil jako vychovatel v rodině továrníka Barthelmuse v Novém Jáchymově u Berouna a ve stejné době uzavřel celoživotní přátelství s Jindřichem Fügnerem. V roce 1861 společně založili českoněmecký tělocvičný spolek, který se rozpadl odchodem Němců. V příštím roce již se konala 16. 2. 1862 ustavující valná hromada Sokola. Tyrš se stal náčelníkem, Fügner starostou a hlavně mecenášem. Tyrš vložil do společného díla vzdělání, Fügner peníze a oba horoucí vlastenectví. Když Jindřich Fügner v roce 1865 zemřel, pokračoval v započatém díle M. Tyrš sám. Soustavu sokolského tělocviku popsal v knize Základové tělocviku, v roce 1871 založil časopis Sokol, který s přestávkami vychází dodnes.

Jindřich Fügner

Věnoval se obchodu, stal se odborníkem v pojišťovnictví, hodně cestoval a podnikal. S Tyršem je sblížila kultura, sport a vlastenectví. Stal se prvním starostou Sokola a jeho mecenášem. Jeho zásluhou vznikla první pražská sokolovna v Žitné ulici. Je tvůrcem náplně a symboliky sokolského hnutí. Zaved v Sokole tykání, propagoval demokratické principy a vztahy mezi členy, na jeho návrh se stala červená garibaldiovská košile součástí sokolského kroje. Kroj a prapor navrhoval Josef Mánes. V roce 1859 založil první český stenografický spolek. Zemřel ve 43 letech. Jeho dcera Renata se provdala v roce 1872 za Miroslava Tyrše.
Někdejší viniční dům, později letohrádek, pak renesanční Michnův palác, nakonec sokolský Tyršův dům, stavba, která by mohla sloužit jako učebnice jednotlivých výtvarných slohů, i tato složitá stavba je výrazným příkladem současného života v historickém prostředí. Přestavby probíhaly citlivě už před osmdesáti lety, rekonstrukce a modernizace se uskutečňovala s ohledem na starou architekturu, například arkádová okna tělocvičny, prvky původní klenby.

 Provozní řád studia Fascinace 

 • Rezervace nových klientů se přijímají telefonem, e-mailem nebo osobně ve studiu
 • První objednání lze provést přes registrační formulář pod rozvrhem nebo na e-mailu info@studiofascinace.cz
 • Pro další objednávání je třeba si zřídit rezervační elektronickou kartu studio FASCINACE (vratná záloha 50Kč). Bez karty a minimálního kreditu na jednu lekci nelze rezervovat další lekce.
 • Kartu lze dobít individuálně dle vlastních potřeb – na jednotlivé lekce nebo se zvýhodněným bonusem – více informací o bonusech a zvýhodněných cenách jednotlivých lekcí naleznete pod odkazem „ceník“ na webových stránkách www.studiofascinace.cz
 • Platby lze provádět hotově, sodexo pasy, programem benefit plus, kartou multi-benefit, dárkovými poukazy Fascinace nebo fakturou (u platby fakturou si vyhrazujeme 14 dní na vystavení a zaslání faktury zaměstnavateli).
 • První přihlášení na internetu: stránky http://www.studiofascinace.cz/ odkaz on-line rozvrh. Zvolte hodinu na kterou se chcete přihlásit. Vaše ID a heslo = číslo Vaší karty. Heslo si po prvním přihlášení můžete změnit – bez použití diakritiky. Změna hesla je vhodná pro ochranu Vašeho soukromí, Vašich údajů a aktuálnost rezervací.
 • Při objednávání telefonicky, přes internet nebo ve studiu je nutné mít na kartě potřebný kredit! Bez potřebné výše kreditu nelze provést rezervaci lekce.
 • Při rezervaci po telefonu nebo e-mailu, vždy uvádějte své klientské číslo karty + příjmení
 • Po každém navýšení kreditu si prosím ověřte, že Vám byl kredit opravdu navýšen, a to přímo u obsluhy na recepci. Pozdější reklamace ohledně dobití kreditu nebudou akceptovány.
 • Platnost kreditu na kartě je 150 dní od jeho posledního navýšení.
 • Bezplatné zrušení rezervace je možné nejpozději 12hodin před začátkem lekce - po internetu, telefonicky, ve studiu nebo e-mailem. Při včasném zrušení rezervace Vám bude kredit automaticky vrácen na Váš účet. Tímto umožníte ostatním zájemcům o cvičení, aby mohli uvolněné hodiny rezervovat.
 • Při pozdním zrušení rezervace se kredit na účet nevrací.
 • Karta není přenosná. Je pouze na Vaše jméno a není možné jejím prostřednictvím platit rezervaci.
 • Kredit není vratný, lze jej pouze čerpat na námi poskytované služby. Vratná záloha 50Kč se vztahuje pouze na elektronickou kartu.
 • Při ztrátě karty se automaticky účtuje poplatek 50Kč za vystavení nové karty.
 • Studio Fascinace si vyhrazuje právo kdykoliv změnit rozvrh.
 • Zákazníci studia Fascinace se účastní lekcí na vlastní odpovědnost.
 • Pořízením karty nebo rezervací přes rezervační formulář a poskytnutím osobních údajů souhlasíte se zasíláním informačních e-mailů s informacemi o přehledu pořádaných akcí, změnách a aktualitách v rozvrhu (případné zrušení lekce, změna instruktora, apod.).
 • Studio Fascinace se zavazuje neposkytnout Vámi předané kontaktní údaje třetí osobě.

 Podmínky a poučení o ochraně osobních údajů 

Správce osobních údajů:

DIADEM Praha, spol. s r.o., se sídlem Na Květnici 850/20, 14000 Praha 4 - Nusle, IČ: 63673096, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 36703

Kontaktní údaje správce:

Email: info@studiofascinace.cz

Telefon: 775 134 655

Kontakt na pověřence pro ochranu osobních údajů:

xxx

Podmínky a poučení:

 • Prostřednictvím kontaktních, registračních a dalších formulářů budeme zpracovávat tyto osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní číslo, email.
 • Tyto osobní údaje použijeme pouze pro účely zasílání obchodních sdělení (nabídek a newsletterů) a realizace lekcí a kurzů. Osobní údaje budeme evidovat po dobu neurčitou.
 • Na svých webových stránkách budeme shromažďovat následující soubory cookies s níže uvedenými účely a maximální dobou zpracování:

Typ

Název

Účel

Maximální doba zpracování

Cookies třetích stran

Google Analytics

Získání statistických informací včetně informací o konkrétních aktivitách na webových stránkách

540 dnů

Cookies třetích stran

Google Adwords

identifikace v rámci reklamní sítě společnosti Google, opětovné cílení reklamy (retargeting)

540 dnů

Cookies třetích stran

Google Doubleclick

identifikace v rámci reklamní sítě společnosti Google, opětovné cílení reklamy (retargeting)

540 dnů

Cookies třetích stran

Facebook

identifikace v rámci reklamní sítě společnosti Google, opětovné cílení reklamy (retargeting)

180 dnů

 • Výše uvedené osobní údaje budeme zpracovávat pouze s vaším výslovným souhlasem, který můžete kdykoli odvolat buď prostřednictvím přijatého obchodního sdělení nebo zasláním požadavku na emailovou adresu info@studiofascinace.cz či na adresu sídla společnosti Správce.
 • Na svých webových stránkách budeme shromažďovat následující soubory cookies s níže uvedenými účely a dobou zpracování:

Typ

Název

Účel

Maximální doba zpracování

Cookies třetích stran

Google Analytics

Získání statistických informací

540 dnů

 • Osobní údaje mohou být zpracovávány automatizovaně i manuálně.
 • Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, mohou je však pro Správce zpracovávat i tito zpracovatelé:

Google Inc., sídlem 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA
Sesbírané cookies soubory jsou následně zpracovány společností Google Inc. v souladu se Zásadami ochrany soukromí, dostupnými na https://www.google.com/intl/cs/policies/privacy/#nosharing.

Facebook Inc., sídlem 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025, USA
Sesbírané cookies soubory jsou následně zpracovány společností Facebook Inc. v souladu se Zásadami ochrany soukromí, dostupnými na https://www.facebook.com/full_data_use_policy.

Mailchimp - The Rocket Science Group, LLC675 Ponce De Leon Ave NE Suite 5000 Atlanta, GA 30308 USA
Zásady práce s osobními údaji jsou dostupné zde: https://mailchimp.com/legal/privacy/

Osobní údaje mohou případně zpracovávat i další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

 • Vaše data jsou v bezpečí, neboť pro jejich zpracování používáme aplikace renomovaných globálních společností. Data jsou uložena a zálohována převážně v cloudových úložištích globálních dodavatelů v regionu EU, případně dodavatelů, kteří splňují podmínky Data Privacy Shield – bližší informace o skupině těchto dodavatelů a ochraně dat naleznete zde: https://www.privacyshield.gov/. Uložená data jsou v cloudových úložištích zabezpečena šifrováním a v rámci naší společnosti jsou zavedena opatření pro ochranu osobních údajů.
 • Vezměte, prosíme, na vědomí, že dle stávající legislativy máte právo:
  • - vzít souhlas kdykoliv zpět. V případě souborů cookies je možné toto provést změnou nastavení internetového prohlížeče. Webové stránky lze prohlížet a používat i v režimu, který neumožňuje sbírání souborů cookies, resp. údajů o chování návštěvníka webu.
  • - požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • - požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,
  • - vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
  • - požadovat po nás výmaz vašich osobních údajů,
  • - na přenositelnost osobních údajů,
  • - v případě pochybností o zákonném zpracování osobních údajů se můžete obrátit na správce osobních údajů – společnost DIADEM Praha, spol. s.r.o. nebo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
 • Správce si vyhrazuje právo, jakkoliv a kdykoliv měnit a doplňovat tyto Podmínky a poučení o ochraně osobních dat v rámci platné legislativy. Aktuální stav bude vždy umístěn na těchto stránkách.