Nový kurz cvičení s kojenci

Připravili jsme pro Vás nový kurz CVIČENÍ PRO KOJENCE.

Na kurzu se vaše miminko naučí mimo jiné podporu správného psychomotorického vývoje, bude se pohybově rozvíjet, utvářet si vztah k mamimce a vy si nacvičíte manipulaci s dítětem a získáte spousty dalších informací od zkušené fyzioterapeutky Mgr. Jany Uhlíkové, která se specializuje na kojence.

 

Doprava:

  • Osobním automobile – pokud chcete přijet autem, není problém, nabízíme možnost zdarma parkování po dobu cvičení v areálu Tyršova domu.
  • MHD – nejbližší zastávka tramvaje „Hellichova“ je přímo před Tyršovým domem. Číslo tram. 12., 15., 20., 22 nebo o pár kroků vzdálenější zastávka „Újezd“ kde navíc jezdí tram.č.9

Jak se na lekci připravit?

Je dobré, pokud čas lekce vyhovuje přirozenému dennímu rytmu dítěte. Děťátko by mělo být spokojené, minimálně 30 minut po jídle, ne těsně před spánkem. Pokud maminka nebyla zvyklá s miminkem cvičit, nebo pohybovat, nemusí se ničeho obávat. Lekce pod odborným vedením magistry fyzioterapie slouží také k předání informací, jak může maminka dítě vhodně stimulovat v jeho vývoji.

Na lekci je dobré vzít třeba oblíbenou hračku dítěte, dečku, na které je zvyklé lehávat. Pomůcky pro zpestření cvičení jsou k dispozici na místě.

Cvičení plní nejen roli ve prospěch pohybového rozvoje, ale dítě se také poprvé ocitá v sociální interakci s ostatními miminky. Cvičení je doprovázeno písničkami a říkankami, a tak oslovujeme téměř všechny smysly dítěte.

 

Souhlasím se vším