MASÁŽE

Lymfatická masáž - tělová

Lymfatická masáž - tělová

Manuální lymfodrenáž přispívá k celkové detoxikaci organismu, podpoře imunitního systému a fyzické kondice. Za pomocí této jemné techniky se aktivuje lymfatický (mízní) systém těla.
Permanentní Make up

Permanentní Make up

Permanentní make-up provádí odborný pracovník při znecitlivění a výsledek působí velmi přirozeným dojmem. Hlavní důraz je na váš přirozený vzhled. Klasické líčení nenahrazuje, je pro něj pouze dokonalým podkladem. Dokáže zdůraznit vaši krásu, a přitom potlačit případné nedostatky.
Liftingová masáž obličeje

Liftingová masáž obličeje

Liftingová masáž obličeje díky, svým jemným tahům aktivuje obličejové svaly a díky tomu se pokožka vypne a zpevní. Efekt je ihned viditelný. 
Rašelinová léčba

Rašelinová léčba

Rašelina svým složením dodává svalům potřebné minerály a zahřátá na správnou teplotu tyto účinky zvyšuje. Přikládáním na místa namožených a unavených svalových partií osvobozuje od bolesti a příjemným teplem napomáhá k jejich regeneraci. Je používána při lázeňských procedurách. 
Holistická masáž

Holistická masáž

Holistická masáž působí na jedince jako celek a spojuje fyzický i psychický stav masírovaného. Cílem masáže je relaxace, uvolnění svalstva, povzbuzení průtoku krve v žilách, lepší zásobení tkání kyslíkem, rozproudění lymfy i zlepšení elasticity kloubního vaziva.
Aroma masáž

Aroma masáž

Aroma masáž je relaxační masáž spojená s uklidňujícím účinkem éterických olejů, ulevuje při stresu, posiluje imunitní systém, harmonizuje tělo i psychiku.
As-chi (antistresová masáž)

As-chi (antistresová masáž)

Antistresová masáž je souhrou lehkých až letmých doteků a hlazení zakončená stimulací nervových zakončení speciálním nástrojem z tichomoří. Tato masáž je velmi vhodná jako příjemný a překvapující dárek, trvá 30 min
Ayurvédské masáže

Ayurvédské masáže

Tyto masáže prováděné vyškoleným masérem s dlouhodobou praxí, mají komplexní léčebné účinky a to jak fyzické, tak i duševní.Ayurvédské masáže mají mimo přímých léčivých účinků Vašich postižených míst, také účinky na detoxikaci celého organismu a psychickou harmonii. Doba trvání je 90 min
Klasické masáže

Klasické masáže

Klasické masáže jsou doporučovány jako prevence při jednostranné pracovní zátěži. Pracovní doba strávená u PC, v kanceláři, či prací v obchodech, dlouhé pochůzkové zaměstnání spojené s přenášením těžších břemen. Jejich účinek je však ale i příznivý na psychickou stránku života.
Souhlasím se vším