Klasické masáže

Klasické masáže

29/12/10
Klasické masáže jsou doporučovány jako prevence při jednostranné pracovní zátěži. Pracovní doba strávená u PC, v kanceláři, či prací v obchodech, dlouhé pochůzkové zaměstnání spojené s přenášením těžších břemen. Jejich účinek je však ale i příznivý na psychickou stránku života.

Klasické masáže napomáhají zlepšení krevního oběhu, látkové výměny a velmi dobře přispívají k celkové tělesné a duševní kondici.
Klasické masáže jsou doporučovány především jako prevence při jednostranné pracovní zátěži. Pracovní doba strávená u PC, v kanceláři, či prací v obchodech, dlouhé pochůzkové zaměstnání spojené s přenášením těžších břemen. Jejich účinek je však ale i příznivý na psychickou stránku života.

Masáž šíje

K nejčastěji postiženým a bolestivým částem lidského těla patří právě šíje a krční páteř. Tato strnulost a bolest je následkem nadměrné zátěže těchto partií a to převážně sezením u PC , kancelářskou prací ,nevhodné položení hlavy během spánku .

Masáž zad

Masáže té části těla ,je velmi účinná jako prevence a úleva od počátečních bolestí. Jedná se o tyto části – krční, hrudní a bederní páteř, všechny tyto části se po masáži uvolní a strnulost zároveň s počáteční bolestí ustává.

Masáž dolních končetin (nohou) 

Doporučujeme kompletní – celkové masáže dolních končetin . Jsou spolu se zády hlavním nosičem těla.

Masáž chodidel

V chodidlech se nachází párové body s vnitřními orgány . Masáž chodidel napomáhá zdravé funkci těchto orgánů.

Masáž horních končetin (rukou)

Masáží těchto partií dochází k okysličení krve , dále pak k uvolnění svalových spasmů ,ke kterým dochází při denní zátěži.

Celkové masáže

Touto formou masáží je podporována tělesná i duševní rovnováha ,úleva od bolesti a strnulosti svalů.
Dalším významným prvkem této masáže je příznivá podpora lymfatického oběhu.
Přípravky používané k masážím

K masážím jsou našimi maséry používány kvalitní přípravky příznivě působící na lidské tělo.

Masáže je možné rezervovat od 8:00 - 22:00 hod. 

Pro rezervaci volejte 777 10 10 11 nebo info@studiofascinace.cz  

Souhlasím se vším