Lucie Pitelová

Proč se věnuji tanci

Dává to mému životu smysl a směr. Přináší mi to neskutečnou radost, energii, nadšení a zároveň klid. Radost z pohybu se stala nepostradatelnou součástí mého života a hnacím motorem neustále na sobě v tomto směru pracovat. Pro mě osobně je to úžasná kombinace cesty k tomu, aby se v dnešní době člověk “nezbláznil”.

Moje kvalifikace

  • Zumba Basic 1, Zumba Basic 2, Zumba Kids, Zumba Pro Skills
  • PortdeBras basic, PDB intermediate, PDB club system
  • Lektor tance MŠMT
  • Sh´bam Les Mills

Jak dlouho tančím

Myslím, že jsem začala tančit už v den mého narození, tedy 18.3. 1988…Tanečním lekcím se věnuji 10 let, zumbě 6 let a lekcím portdebras 4 roky. Od ledna 2016 vyučuji nově lekci Sh´bam Les Mills.

Pro koho jsou moje lekce vhodné

Úplně pro všechny, kteří si pohyb užívají a tanec je prostě baví. Uvědomíte si, že nemusíte být profesionálními tanečnicemi, a přesto dokážete tančit. Budete mít dobrý pocit. Začnete si věřit pokaždé, když budete cítit, že pro sebe děláte něco, z čeho máte radost. Načerpáte pozitivní energii, vaše tělo zaplaví endorfiny, zažijete skvělou atmosféru a také poznáte nové přátele.

Co mě baví

Tanec, sport, hudba, klavír, zpěv, osobní rozvoj – je toho opravdu hodně. Prostě vše, co mě posouvá dále. Baví mě dělat věci, které mě naplňují a mám z nich radost.

Na čem jsem tak trochu “závislá” ?

Tanec, sauna, moře a vše s přísadou chilli

Moje motto

“Tanec v srdci, srdce v tanci”