Jana Břeská

Něco málo o mě

Sportu a tanci se věnuj od dětství. Od té doby jsem vyzkoušela celou řadu tanečních stylů a učila se doma i v zahraničí. Nakonec jsem našla svou životní vášeň v kubánských a afro-latinských tancích. Radost nacházím v kubánské salse, rumbě a chachacha, vitalitu v reggaetonu, romantiku v angolské kizombě a dominikánské bachatě, eleganci v kubánském sonu a vášeň pak v argentinském tangu.

Proč já a tanec/pohyb

Tanec je pro mě nejlepším lékem proti špatné náladě, stresu a běžné únavě. Karibské rytmy navíc dokážou proslunit i ty nejšedivější zimní dny. A jedině v tanci se snoubí zdraví a sport s prožitkem krásy a elegance.

Co můžete očekávat na mých lekcích/ Proč přijít na mé lekce

Tanec si užijete i bez partnera. Lekce jsou určeny primárně ženám, ale i tanečníci jsou vítáni! Tančíme sólo, ale zároveň tak, abyste se nemusely partnera bát, když zavítáte na skutečný taneční parket. Kromě tanečních kroků a otoček se naučíte vnímat rytmus jednotlivých karibských tanců, lépe ovládat své tělo a koordinovat své pohyby, zlepšíte si pohybovou paměť i fyzickou kondici. Z hodiny budete odcházet s pocitem elegance a ženskosti. Kromě veselé salsy se naučíte také romantickou bachatu a seznámíte se i s ukázkami dalších karibských tanců jako je např. chachacha, cumbia či raeggeton.

Taneční/pohybové kvalifikace/úspěchy/certifikáty

Tancovat jsem se učila v celé řadě tanečních kurzů především v České republice a na Kubě a nadále se účastním mezinárodních festivalů, workshopů a master classes s uznávanými zahraničními tanečníky. Absolvovala jsem akreditovaný trenérský kurz „Instruktor tance – Trenér tanečních disciplín“. Vystupování s taneční skupinou jsem před třemi lety vyměnila za pravidelnou skupinovou i individuální výuku karibských tanců.

Vzkaz klientům

Mým cílem je rozdávat a sdílet radost z tance.